Etiket arşivi: Banyo dekorasyonu

Saydam Banyo Tezgahları

Şeffaf Banyo Tezgahları

Banyolarınızda farklı tasarımlara yer açın. Banyo tezgahları artık şeffaf. Şeffaf banyo tezgahları oldukça şık ve modern görünüme sahip. Banyo dekorasyonu da moaktif ayak uyduruyor. Bu şeffaf lavabo ve mermer tezgahlardan gözlerinizi alamayacaksınız.

Şeffaf lavabo ve tezgahlar

Modern Banyolar

Yepyeni şeffaf mermer tezgahlar

Farklı Banyolar

Modern ve şık banyolar

Saydam Banyo Tezgahları

Farklı banyo tezgah ve lavaboları

Şeffaf Banyo Tezgahı

Transparan lavabo ve tezgah modası

Transparan Mermer Tezgah

Modanın gerisinde kalmayın evinizde yeniliklere yer açın

Transparan Banyolar

2011 banyo dekorasyon trendleri

Modern Banyolar Banyo Dekorasyon Örnekleri 2012

Eğer banyonuzu yenilemek istiyorsanız işte sizlere banyo dekorasyon fikirleri. Modern, göz alıcı ve çok şık banyo modelleri. 2011 banyo dekorasyon fikirleri. Banyonuzda en yeni trend banyo dolapları, banyo aksesuarları, lavabolar, küvetler, duşakabinler. Hepsi sizin için farklı model ve tasarımlar.

Banyoda kırmızının asaleti. Kırmızı banyo dekorasyonu

Banyo Dekorasyonu

Farklı banyo dekorasyon fikirleri

Modern Banyolar

Banyolarınızda minimalist tasarımlar. Mor banyo dekorasyonu

2011 Banyo Dekorasyonu

Turuncu banyo dekorasyonu

Farklı Banyo Modelleri

Banyolarınızda farklı lavabo ve aydınlatma sistemleri

Yeni Banyo Modelleri

Modern banyo tasarımları

Banyo Örnekleri

Turuncu banyo modelleri

Banyo Modelleri

Yepyeni ve özgün tasarımlar

Tag: Modern Banyolar, 2011 Banyo Dekorasyonu, Banyo Dekorasyon Fikirleri, Farklı Banyolar, Yepyeni Banyolar, Banyo Modelleri, Banyo Örnekleri, Banyolarınızda farklı bir şıklık istiyorsanız Lavabo Modelleri, Küvet Modelleri, Jakuzi Modelleri, Duşakabin Modelleri Banyo, Banyo Dekorasyonu, Banyo Modelleri, Banyo Örnekleri, Banyo Modelleri, Banyo Resimleri, Farklı Banyo, Yepyeni Banyolar, Küvet Modelleri, Duşakabin Modelleri, Lavabo Modelleri, Jakuzi Modelleri

Tasarım Harikası Küvetler

Banyolarda bambaşka bir görünüm. Modern banyoların vazgeçilmezi küvetler tam bir değişikliğe uğruyor. Seramik küvetlerin yerini krom, bakır ve çelik küvetler alıyor. Banyolarınız da metalin şıklığıyla buluşuyor. Banyolar evimizin belki de en önemli kısımlarındandır ve bence banyo dekorasyonu oldukça önemlidir. Yoğun bir günün ardından kendinizi banyoya attığınızda gerçekten rahatlamak için banyonuzun hiçbir ayrıntı atlanmadan en modern tasarımlarla dekore edilmesi çok önemlidir. Günümüz modern banyolarının en büyük ayrıntılarından biri küvet diğeri ise duşakabinler. Bu iki ayrıntı bana göre banyoların olmazsa olmazlarından. Tasarımcılar da bu iki ayrıntı üzerinde yoğunlaşarak yepyeni modellerle karşımıza çıkıyor. Oldukça teknolojik ve modern duşakabinler banyolarımızda yer almaya başladı ki şimdi de küvetlerde farklı tasarımlar dikkat çekmeye başladı. Bence banyo temizliği açısından da harika bir tasarım. Yepyeni krom, çelik, bakır küvetler. Hem banyonuzda ışık saçacak hem de temizliği rahat. Bir de bu küvetlerde merdivenler dikkat çekiyor. Küvetinize basamaklar aracılığıyla çıkıyorsunuz. İşte sizlere bu küvetlerden birkaç örnek.

Çelik Küvetler

Paslanmaz Çelik Küvetler

Elektronik Küvetler

Bakır elektronik küvetler

Banyo Küvetleri

Krom banyo küvetleri

Krom Küvet Modelleri

Farklı küvetler

Küvet Modelleri

Modern tasarımlar

Ahşap Banyo Dizaynı

Modern çağa ayak uyduran tasarımcılar yeni ve özgün modeller sunuyor. Fakat ahşaptan da bir türlü vazgeçemiyorlar. Kullanışlı, doğal, sağlam bir ürün olan ahşap günümüz modern dünyasında da yerini çok iyi koruyor. Diğer yapı ürünlerine göre çok daha fazla özelliği olan ahşap farklı tasarımlarla karşımıza çıkıyor. Ahşap yenilenebilir, dönüşebilir, ısı yalıtım özelliği fazla ve az enerjiye ihtiyaç duyması gibi bir sürü özelliği var. Şimdi de banyolarımızda yepyeni tasarımlarla karşımıza çıkıyor ahşap. Modern çağa ayak uyduran banyolar ahşabın estetik görünümüyle daha bir şık olacağa benziyor. Ahşap banyo tasarımları küvetlerde, duvarlarda, banyo dolaplarında, lavabolarda gerçekten çok şık duruyor. Şimdi sizlere bu tasarımlardan örnekler.

Ahşap Banyo Dizaynı
Farklı Banyo Dizaynı
Ahşap Banyo Tasarımı
Farklı Küvet Modelleri
2011 Banyo Dizaynı
Yepyeni Banyolar
Farklı Banyo Dizaynı
Lavabo Modelleri
Farklı Lavabo Modelleri
Yepyeni Banyolar
Banyo Örnekleri
Ahşap Banyo Modelleri

Modern Duşakabinler

Duşakabin banyoların vazgeçilmezleri haline geldi. Duşakabinler banyolarımızı rutubetten ve buhardan korur. Banyolarımızdaki çamaşır makinası, kombi, banyo dolabı gibi ürünlerin korunmasını sağlar. Modern çağın vazgeçilmez unsurları arasındadır duşakabinler. Özellikle günün stresinden, koşturmacasından sonra, tozundan, dumanından sonra biraz olsun rahatlamak için kendini attığı banyolar duşakabinsiz düşünülemez oldu. Duşakabin sayesinde banyolar daha kuru ve daha kolay temizlenebilir hale gelir. Duşakabin alırken kaliteden asla taviz vermeyin.

Duşakabin Modelleri

Modern yaşamın vazgeçilmezi duşakabinler kaliteli ve kolay açılır kapanır olmalıdır.

Alüminyum Duşakabin Modelleri

Kaliteli ürün kullanılarak üretilmeli ve montajı iyi olmalıdır.

Duşakabin Modelleri

Silikon ve filtrelerinin kaliteli olması gerekir. Çabuk sızdırma yapmayan ürünler tercih edilmelidir.

Yeni Duşakabin Modelleri

Duşakabin üzerindeki boyanın kaliteli olması şarttır.

Duşakabin Örnekleri

Duşakabin aksesuarlarının özellikleri göz önünde bulundurulmalıdır.

Yeni Trend Duşakabinler

Duşakabin alırken servis garantisinin olup olmadığına dikkat edilmelidir.

Duşakabin Örnekleri

Firmanın üretim yöntemi, kullandığı malzemelerin niteliği ve sektördeki faaliyetlerine mutlaka dikkat edilmelidir.

Modern Banyo Modelleri

Duşakabin fiyatları kalitesiyle doğru orantılıdır.

Yepyeni Duşakabin Modelleri

Duşakabin alırken kaliteli olması gerçekten çok önemlidir.

Farklı Duşakabin Modeli

Eviniz için hem şık, hem modern hem de estetik duşakabinler

Duşakabin Modelleri

Yeni Duşakabinler

Artık banyolar duşakabinsiz düşünülemez oldu. Gerçekten de duşakabinin keyfi apayrı.Duşakabinler yıllar içinde çok büyük gelişme ve değişme gösterdi.

Duşakabinlerde de gelişen teknolojiyle donatılıyor.Tüm firmalar çok farklı özelliklerde duşakabinler üretiyor.
Yeni duşakabinler artık müzik çalıyor, otomatik olarak suyun sıcaklığını ayarlıyor, yirmi farklı noktadan basınçlı su püskürtüyor, havalandırmalı, telefonlu. Gördüğünüz gibi duşakabinler çok marifetli bir sürü özelliğe sahip. Ama yinede duşakabin alırken kaliteli olmasına dikkat etmek gerekir.

Piyasada bir sürü duşakabin üreticisi olduğu için çok büyük rekabet var.Birçok firma öne çıkabilmek için fiyatları düşürüyor.Tabi düşük fiyat demek kaliteden ödün vermek demek.

Duşakabin fiyatları oldukça düşük ama bununla birlikte kalitede çok düştü, aynı zamanda da satış sonrası hizmet de verilmiyor.Piyasada bir sürü kalitesiz duşakabin üreticisi mevcut.

En son teknolojiyle ve darbelere aktifnıklı olarak üretilen duşakabinler, ince ve aktifnıksız üretilen duşakabinlerle rekabet etmek için mücadele ediyor.Kalitesiz camla ve ucuz plastikle üretilen duşakabinlerde kırılma, çatlama, patlama gibi olaylar yaşanabilir.Kalitesiz duşakabinler gerçekten ciddi sorunlara neden olabilir. Yenisini almak zorunda kalabilirsiniz.
Duşakabin alırken özellikle nerden aldığınıza, markasına ve satış sonrası hizmetinin olup olmadığına çok dikkat edin.

Duşakabin özellikleri ve fiyatları:
1.Ebatları:Kabin-HX – 702 100 X 100 X 215
Özellikleri: Elekronik kumanda, radyolu, sekiz jetli hidromasaj ayarlı duş takımı, joystick batarya, sabit tavan duşu, ayak masajlı, telefon bağlantı sistemi, ayna, tavan spotu, havalandırmalı, şampuanlık, akrilik tekne, sifon, üç parça koli içinde.
Fiyatı:1.254 TL-TEKZEN

2.Ebatları:Kabin- HX – 706 120 X 85 X 215
Özellikleri: Elekronik kumanda, radyolu, sekiz jetli hidromasaj ayarlı duş takımı, joystick batarya, sabit tavan duşu, ayaklı masaj sistemi, telefon bağlantı sistemi, ayna, tavan spotu, havalandırmalı, şampuanlık, Temper camlı kabin, akrilik tekne, sifon, üç parça koli içinde.
Fiyatı:1.345 TL-TEKZEN

3.Ebatları:Kabin-130 x 130 x 130
Özellikleri:Uzaktan kumanda, ısı gösterge özellikli, telefon bağlantısı, havalandırmalı, radyolu, cd bağlantı sistemli, bilgisayar kontrollü, ayaklı masaj sistemi.
Fiyatı: 3 bin TL-PRAKTİKER

4.Ebatları:Kabin-90 X 90 X 210
Özellikleri:Duş teknesi,bataryalı, sürgülü el duşlu, sırt masaj set sistemli.
Fiyatı:975 TL-KOÇTAŞ

5.Ebatları:Kabin- 130 X 130 X
Özellikleri:Jakuzi küvetli, Temper kabin, sırt masaj sistemi, bataryalı, el duşlu, uzaktan kumandalı, buhar banyolu, ayak masaj sistemi, sterilizasyon sistemli, telefon bağlantı sistemi, havalandırmalı, ısı gösterge sistemi, zaman ayarlı.
Fiyatı: 2 bin 990 TL-KOÇTAŞ

Sizler için birkaç duşakabin modeli:

 

Tamamen teknolojik MP3 çalar sistemli duşakabin modeli.

Duşakabinlerde yepyeni özellikler ve son teknoloji.

Modeli ve özellikleriyle banyolarınızda çok şık duracak.

Havalandırmalı, sabit tavan duş sistemli duşakabinler.

 

Farklı tasarımıyla oldukça ilgi çekici.

Kırmızı rengiyle çok dikkat çekici bir model.

Yeni duşakabin modelleri.

Köşeli duşakabin modeli.

Yuvarlak duşakabin modeli.

 


Banyolarınızda Yepyeni Küvetler

Banyo küvetlerinde, duş teknelerinde ve masajlı duş sistemlerinde kullanılmakta olan ana ürün akriliktir.Çünkü akrilik hijyen açısından dünyanın en temiz ürünüdür.Pürüzsüz yüzeyi nedeniyle kirleri ve bakterileri üzerinde tutmaz.Ayrıca temizliği de çok kolaydır.Esnek olması nedeniyle darbelere karşı çok aktifnıklıdır.İnsan vücudu açısından bakıldığında da akrilik adaptasyonu çok kolay olan bir malzemedir.Daima oda sıcaklığındadır.İçine doldurduğunuz su sıcaklığını uzun süre muhafaza eder.Aynı zamanda enerji tasarrufu da sağlar.

Stresli ve yoğun bir günün ardından tüm yorgunluğunuzu atmanın en güzel yolu sıcacık suyla dolu bir küvette rahatlamaktır.Eğer masajlı duş sisteminiz de varsa bütün sinirleriniz uyarılarak kan dolaşımınız hızlanır.Farklı masaj alternatifleri de sunan masaj sistemleri mevcut.Bu tür sistemler hem bütün zihinsel yorgunluğunuzu üzerinizden atmanızı sağlar.Aynı zamanda da vücutta eklem rahatsızlığı, kas ağrıları, selülit, kireçlenme gibi rahatsızlığı olanlar için doktorlar tarafından tavsiye edilmektedir.

İşte size küvet ve masaj sistemlerinden örnekler…

Küvet Modelleri

Kırmızı led ışıklı küvet modeli.

Küvet Resimleri

Şekil olarak gondola benzeyen farklı bir küvet modeli.

2011 Küvet Modelleri

Farklı olmayı sevenler için banyonuzda çok asil duracak siyah bir küvet örneği.

Banyo Dekorasyonu

Banyonuzda çok şık bir görünüm sergileyecek ayakkabı şeklinde küvet.

Küvet Örnekleri

Çok şık ve farklı oval bir küvet…

Modern Banyolar

Modern mekanların vazgeçilmezi mavi cam küvet.

Banyo Dizaynı

Farklı şekli ve dizaynıyla hoş bir küvet modeli.

Jacuzi Modeli

Banyolarınız için jacuzi modeli.

Jacuzi Küvet Modeli

Siyah ve beyazın muhteşem uyumu.

Televizyonlu Küvet Modelleri

Hem bütün bir günün yorgunluğunu üzerinizden atıp hemde televizyon keyfini aynı anda yaşayabileceğiniz küvet…

Yeni Küvet Modelleri

Hem rahatlayın hemde çayınızı yudumlayın.

Hidromasaj Sistemleri

Hidromasaj sistemiyle hem banyo keyfini hemde masaj keyfini birlikte yaşayın.

2010 Küvet Modelleri

Yumurta şeklinde çok şık bir küvet modeli.

Renkli Küvet Modelleri

Renkli olmayı sevenler için hem çok modern hemde şık bir model.

Modern Banyolar

Hidromasaj sistemli çok şık bir küvet.

Hidromasaj Sistemli Küvet

Hem şekli hem masaj sistemiyle banyolarınıza çok yakışacak bir model.

Modern Küvet Modelleri

Şık tasarımıyla banyonuzda çok estetik bir görüntü sergileyecek…

Işıklı Küvet Modeli

Özgün tasarımıyla banyonuzda göz dolduracak led ışıklı küvet.

Farklı Banyo Modelleri

İçinde yürüyebileceğiniz farklı bir örnek.

Yeni Küvet Modelleri

Hem hidromasaj sistemli hemde televizyonlu küvet modeli.

Banyolarınızı Renklendirin

Banyolarınıza renk gelsin. Birbirinden renkli, estetik ve şık banyolar evinize ayrı bir güzellik katacak. Renkli ve farklı olmayı sevenler için çok şık modeller. Dekorasyonda sürekli yenilenen ve değişen trendleri takip etmek oldukça zor. Bu nedenle sizler için en yeni ve gözde modelleri sunuyoruz. Banyo dolaplarında da artık canlı renkler ve desenler kullanılmakta. İsterseniz çiçek desenleri, isterseniz dairesel desenler. Siz de kendi zevkinize ve tercihinize göre bir model mutlaka bulacaksınız.

Modern Banyo

Mor Banyo

Ledli Banyo

Desenli Banyo

Yesil Banyo

Banyo Modeli

Modern Banyo

Modern Banyo Modeli

Yeni Banyo Modeli

Farkli Banyo

Renkli Banyo

Siyah Beyaz Banyo

Şık Banyo Dekorasyonları

Hayal ettiğiniz gibi bir banyoya sahip olmak ve aklınıza gelen herşeyin banyonuzda olmasını istiyorsanız iyi bir banyo dekorasyonunu tercih etmelisiniz. Zevk ve isteklerinize göre bir banyo tam size göre.

Metalin şıklığı duvarlarlardaki fayansın uyumuyla bütünleşmiş.

Kırmızı fayanslar banyoya harika bir görünüm kazandırmış.

Renkliliği sevenler için harika bir banyo.Hem doğayı yansıtmak için ahşap dolaplar kullanılmış hem de mor renk kullanılarak ayrı bir zenginlik kazandırılmış.

Kırmızı sevenler için şık bir banyo.Biraz farklı görünsede tercih sizin.

Rengerenk bir banyo.Biraz çılgın görünsede çok şık.

Her zaman klasiği sevenler ve klasikten vazgeçemeyenler için.

Seramiğin şıklığı.

Kırmızı ve pembenin uyumu.

Çok şık banyo aksesuarları.Her zaman farklı olmayı sevenler için.